herec/web coder/lektor herectví

Herec Tvorba webových stránek Kurzy herectví e-Myslánka Curriculum Vitae

Nový web - Poppies.cz!

Tvorba WWW stránek | 2019

Nová veganská restaurace v Kladně využila mých služeb.

Nový herecký workshop v MDK

Herecké kurzy | 2019

V Městském divadle Kladno pracujeme na nové koncepci pravidelných hereckých kurzů pro dospělé. Již tento červen proběhne první kurz s názvem - Na divadelních prknech VOL. I. Všechny zájemce srdečně zvu! Přihlášku a více informací naleznete ZDE!

Tomvhron.cz v novém kabátě!

Tvorba WWW stránek | květen 2019

A je to tady. Po delší době příchází nová aktualizace mého webu. Jednou z hlavních novinek bude sekce E-myslánka, kterou připravuji. Naleznete v ní například cestopisy z našich cest po světě (z Bali a Skotska). Již brzy.

Týdenní workshop na ZŠ Montessori

Herecké kurzy | květen 2019

Devátá třída opouští školu a má si připravit vystoupení na akci školy. Vedení Montessori mě oslovilo, abych jim pomohl. Divadelní kurz pro neherce!? I to je možné.

Nový web - PredplatneMDK.cz!

Tvorba WWW stránek | 2019

Nové stránky pro Městské divadlo Kladno. Jak již je z domény patrné, jedná se o stránky k předplatnému pro novou sezónu.

Modrý pavilón v MDK!

Hraji | duben 2019

Sezona 18/19 pro mě skončila poslední rolí - Janka v dramatu Jiřího Hubače Modrý pavilón. Po dlouhé době se opět na jevišti potkávám se svou milovanou manželkou.

Nabízím:

Orientační cena:

Cena projektů se odvíjí od rozsáhlosti a náročnosti. Ceny uvedené níže jsou pouze orientační. V případě potřeby mě stačí kontaktovat pomocí formuláře níže, přiblížit mi svou představu a já vám zdarma zašlu přesnější kalkulaci.


stránky HTML, CSS, JS, PHP
do 4 slidů
cca 5.000 Kč

stránky wordpress
do 5 slidů
cca 5.000 Kč

stránky HTML, CSS, JS, PHP
více jak 4 slidy
5.000 - 15.000 Kč

stránky wordpress
více jak 5 slidů
5.000 - 10.000 Kč

Chci vědět více:

Pro všechny z vás, kteří uvažují o nových osobních, firemních stránkách, nebo chcete předělat své staré, nabízím své znalosti a dovednosti. Pracuji s HTML, CSS, JS a základy PHP. Nainstaluji vám webové stránky s redakčním systémem na bázi WordPressu.

Není třeba se bát neznámého světa. Nehodlám těžit z vaší neznalosti. Provedu vás krok za krokem výstavbou vašeho webu - od možností, které internet a prezentace na webu nabízí, přes výběr domény, její registraci, společně najdeme vizuál vašich stránek, který vám bude sedět na míru, vámi požadovaný web naprogramuji a společně ho spustíme.

Nabízím své služby i po spuštění formou údržby webu, vkládání nového obsahu a aktualizací. Vše levně a rychle. V případě zájmu naučím základy programovacího jazyka, abyste si případné změny mohli provádět sami.

Nabízím přímé jednání, lidský přístup a levné ceny. Nejsem svázaný programátorskými kodexy a unifikací: „jak to dnes mají všichni“. Jelikož píši čistý kód, nemám svázané ruce drahými šablonami webových editorů. Weby dělám plně responzivní, které se přizpůsobují zařízení, ze kterého jsou prohlíženy, a dělám je hlavně tak, jak se mě a mým zákazníkům prostě líbí, samozřejmě s důrazem na funkčnost.

Pokud ovšem máte zájem o web s vlastním administrátorským rozhraním pro větší firmy a instituce, který spravuje více lidí současně, nebo si chcete sami web doplňovat články, novinkami a zajímavotsmi, naistaluji vám na vámi vybranou doménů web na bázi WordPressu. Rychle, kvalitně a hlavně levně. Poté vás seznámím s administrátorským rozhraním WordPressu a budu vám i na dále po ruce v případě nutnosti.

Máte zájem o mnou naprogramované webové stránky, nebo byste se rádi na něco optali? Stačí mi poslat zprávu pomocí formuláře níže. Konzultace a poptávka nezávazně a zdarma!

Nezávazná poptávka:

Napsali:

Tomáš Volf

zakladatel veganské restaurace

Velké díky za skvělou spolupráci a ještě lepší výsledek. Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup, kterého je v této oblasti velmi málo. Skvělé nápady, rychlá realizace a operativní komunikace. Stránky už nikdy od nikoho jiného...vřele doporučuji!

Jakub Hubert

herec, zakladatel umělecké agentury SkaAgency

Super práce, spolupráce, ochota a také vysvětlení pro mě jinak neznámého vesmíru. Moc děkuju za krásné stránky!!! Naprosto doporučuju!!!

Kristýna Lafková

majitelka kavárny U kočičích tlapek

Všechno naprosto perfektní, moc děkujeme za tvorbu webových stránek a všechno s tím spojené. Spolupráce byla rychlá a příjemná. Hned první návrh nás okouzlil. Všechno bylo vysvětleno, tak aby to pochopil i někdo kdo se v tom vůbec nevyzná. Nemůžu jinak než doporučit! Děkujeme ještě jednou!

Hugo Tron Čačko

divadelní scénograf, výtvarník

Z našej spolupráce nad tvorbou mojich webových stránok som žasol v nemom úžase! Na dve konzultácie mi Tom vytvoril na mieru ušité, vkusné a prehľadné stránky za výbornú cenu! Splnil všetky moje vrtochy a urobil tak z môjho portfólia prezentačnú úroveň! Tom je rozhodne tá najlepšia voľba pre tvorbu tvojich weboviek a ich správu!

Předchozí projekty:

Poppies
Wordpress

Jednoduchý web s redakčním systémem pro první veganskou restauraci v Kladně.

Přejít na web...

Předplatné 19/20 MDK
HTML, CSS, JS, PHP

Městské divadlo Kladno a jejich stránky k předplatnému pro rok 2019/2020.

Přejít na web...

U Kočičích Tlapek
HTML, CSS, JS, PHP

Webové stránky pro kladenskou kočičí kavárnu. Zákazník nechal celkovou podobu na mě. Na začátku bylo pouze logo, text a barva.

Přejít na web...

Skaut ZVON Jihlava
Wordpress

Jihlavské skautské středisko ZVON Jihlava chtělo přejít ze starých stránek na nové adaptabilní s redakčním systémem, aby si je mohli sami aktualizovat. Ke slovu se dostal Wordpress.

Přejít na web...

Květiny Lilien
HTML, CSS, JS, PHP

Jeden z prvních kodérských počinů. Jedno soukrommé květinářsví stálo o lehký a jednoduchý web s galeriemi.

Přejít na web...

Scenografia
HTML, CSS, JS, PHP

Divadelní scénograf a výtvarník Hugo Tron Čačko přišel s jasnou vizí, jak by měl jeho web vypadat. Čistě kodérská záležitost.

Přejít na web...

Mime Prague, Mime Fest, Komedianti v ulicích
Wordpress

Trojice webů, které spravuji. Ano, i takové projekty je možné chtít po Wordpressu.

Přejít na web...

NUM z. s.
HTML, CSS, JS, PHP

Minimalistický web s černým designem.

Přejít na web...