Tom V. Hron

herec║lektorHerectví║webCoder

#tvorbaWebu

Kladno a okolí, Praha

"Není třeba se bát neznámého světa."

Pro všechny z vás, kteří uvažují o nových osobních, firemních stránkách, nebo chcete předělat své staré, nabízím své znalosti a dovednosti. Zvládám HTML, CSS, JavaScript, základy PHP, tvorbu administrátorských webů na bázi WordPress a neustále se posouvám dál.

Není třeba se bát neznámého světa. Nehodlám těžit z vaší neznalosti. Provedu vás krok za krokem výstavbou vašeho webu - od možností, které internet a prezentace na webu nabízí, přes výběr domény, její registraci, společně najdeme vizuál vašich stránek, který vám bude sedět na míru, vámi požadovaný web naprogramuji a společně ho spustíme. Nabízím své služby i po spuštění formou údržby webu, vkládání nového obsahu a aktualizací. Vše levně a rychle. V případě zájmu naučím základy programovacího jazyka, abyste si případné změny mohli provádět sami.

Nabízím přímé jednání, lidský přístup a levné ceny. Nejsem svázaný programátorskými kodexy a unifikací: „jak to dnes mají všichni“. Jelikož píši čistý kód, nemám svázané ruce drahými šablonami webových editorů. Weby dělám plně responzivní, které se přizpůsobují zařízení, ze kterého jsou prohlíženy, a dělám je hlavně tak, jak se mě a mým zákazníkům prostě líbí, samozřejmě s důrazem na funkčnost.

Pokud ovšem máte zájem o web s vlastním administrátorským rozhraním pro větší firmy a instituce, který spravuje více lidí současně, nebo si chcete sami web doplňovat články, novinkami a zajímavotsmi, naistaluji vám na vámi vybranou doménů web na bázi WordPressu. Rychle, kvalitně a hlavně levně. Poté vás seznámím s administrátorským rozhraním WordPressu a budu vám i na dále po ruce v případě nutnosti.

Konzultace a poptávka nezávazně a zdarma!

  • #chciWeb >>

    Máte zájem o mnou naprogramované webové stránky, nebo byste se rádi na něco optali? Stačí mi poslat zprávu pomocí formuláře níže.

    Cena mnou naprogramovaného webu se odvíjí od rozsáhlosti a náročnosti. Nebojte se mi napsat.

#napsali

Jakub Hubert

herec, zakladatel umělecké agentury SkaAgency

Super práce, spolupráce, ochota a také vysvětlení pro mě jinak neznámého vesmíru. Moc děkuju za krásné stránky!!! Naprosto doporučuju!!!

Kristýna Lafková

majitelka kavárny U kočičích tlapek

Všechno naprosto perfektní, moc děkujeme za tvorbu webových stránek a všechno s tím spojené. Spolupráce byla rychlá a příjemná. Hned první návrh nás okouzlil. Všechno bylo vysvětleno, tak aby to pochopil i někdo kdo se v tom vůbec nevyzná. Nemůžu jinak než doporučit! Děkujeme ještě jednou!

Hugo Tron Čačko

divadelní scénograf, výtvarník

Z našej spolupráce nad tvorbou mojich webových stránok som žasol v nemom úžase! Na dve konzultácie mi Tom vytvoril na mieru ušité, vkusné a prehľadné stránky za výbornú cenu! Splnil všetky moje vrtochy a urobil tak z môjho portfólia prezentačnú úroveň! Tom je rozhodne tá najlepšia voľba pre tvorbu tvojich weboviek a ich správu!

f

@