Tom V. Hron - Tvorba webových stránek, lazení SEO, instalace Wordpressu a internetové služby

Tvorba
webových
stránek

Nabídka služeb

Pro všechny z vás, kteří uvažujete o nových osobních, firemních internetových stránkách, nebo chcete předělat své staré webové stránky, nabízím své znalosti a zkušenosti. Nakóduji vám nové webové stránky na míru podle vaší představy a nebo je nainstaluji s redakčním systémem WordPress.

Není třeba se bát neznámého světa. Mít nové internetové stránky nebylo snažší. Konzultace a poptávka nezávazně a zdarma!

● Poradenství při tvorbě internetových stránek i pro úplné začátečníky (více)

Nehodlám těžit z vaší neznalosti a nehodlám vás tahat za nos. Provedu vás krok za krokem při tvorbě vašeho webu - od možností, které internet a prezentace na webu nabízí, přes výběr domény, její registraci u předních českých provozovatelů. Pokud nemáte jasnou představu o vzhledu vašeho webu, nevadí. Společně najdeme vizuál vašich nových internetových stránek, který vám bude sedět na míru. O zbytek se nemusíte starat. Webové stránky připravím, zkonzultuji s vámi a společně je spustíme.

(zavřít)

● Tvorba osobních i firemních internetových stránek (více)

Ať již potřebujete nové osobní internetové portfolio nebo nové webové stránky pro svou firmu, restauraci, obchůdek. Nabízím webové stránky na míru.

(zavřít)

● Tvorba stránek s redakčním systémem (více)

Stránky s redakčním systémem nemusí stát desetitisíce korun. Nainstaluji vám webové stránky na bázi Wordpress. Redakční systém Wordpress je open sorce program podporující tisíce grafických šablon a pluginů. Přizpůsobím grafickou šablonu vašim představám a návrhům grafiků. Naučím vás základy administrace vašich nových internetových stránek.

(zavřít)

● E-shop, internetový obchod (více)

Administrační systém Wordpress umožní mít internetový obchod každému. Nainstaluji vám nový e-shop, který nabízí profesionální spravování položek a obsahuje komplexní objednávkový systém. Začněte prodávat své zboží a služby na internetu do pár dnů.

(zavřít)

● Úvodní školení, jak se stránkami pracovat (osobně nebo on-line)

● Spravování webových stránek (více)

Nabízím své služby i po předání vašeho nového webu. Nebo převezmu vaše staré internetové stránky jako webmaster. Spravuji mnoho internetových stránek. Nemusíte se o nic starat, veškeré změny obsahu stačí zaslat emailem, nebo telefonicky zavolat. Změny na stánkách většinou provedu do 24 hodin.

(zavřít)

● Základy internetového marketingu, SEO (více)

Pomohu vám s internetovým marketingem, reklamou na sociálních sítích. Nabízím optimalizace webových stránek pro internetové prohlížeče tzv. SEO (search engine optimization). Nenechte se podvést při koupi nových stránek u jiných poskytovatelů internetových stránek. U většiny projektů, se kterými jsem se setkal, základní optimalizace zcela chybí, což snižuje sílu webových stránek na internetu.

(zavřít)

● Přímé jednání, lidský přístup a levné cenyMáte zájem o nové webové stránky?
Nezávazně a zdarma se mě můžete zeptat!Orientační cena

Výsledná cena webového projektů se odvíjí od jeho rozsahu. Ceny uvedené níže jsou pouze orientační. Pro bližší informace mě kontaktujte, přibližte mi svou představu a já vám zdarma poskytnu přesnější kalkulaci.


jednoduché webové stránky
7.000 - 10.000 Kč

rozsáhlé webové stránky
10.000 - 15.000 Kč

e-shop
od 14.000 Kč

Ukázka práce

divadlokladno.cz

travel-study.cz

dsgarage.cz

bazeny-desjoyaux.cz

martinvrsecky.cz

eft-terapie-alexandrataranzova.cz

mimefest.cz

svatbyoslavyluzna.cz

altanart.cz

ukocicichtlapek.cz

transportglumbik.cz

truhlarbrabec.cz

oishirestaurant.cz

cedegr.cz

mssvycarska.cz

auto-taurus.cz

pytlikkryplik.cz

Reference